Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Klasa I r.szk. 2020/21

  Brak opisu obrazka
  Lista kandydatów przyjętych do klasy I, zamieszkałych poza obwodem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 32 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Opolu.
  Data publikacji: 25-05-2020 13:30
 • Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa

  Brak opisu obrazka
  Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa funkcjonowania Publicznej Szkoły Podstawowej nr 32 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego dla organizacji zajęć dla uczniów
  Data publikacji: 21-05-2020 12:30
 • Informacja dla Rodziców - rekrutacja

  Brak opisu obrazka
  Lista kandydatów do klasy pierwszej zamieszkałych poza obwodem szkoły
  Data publikacji: 15-05-2020 12:29
 • Wokół majowych świąt

  Brak opisu obrazka
  Drodzy Uczniowie, z początkiem maja obchodzimy kilka ważnych świąt: - 1 maja – Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy - ustanowione na pamiątkę strajków robotników w USA w 1886 roku, podczas których domagano się m.in. 8-godzinnego dnia pracy. Dziś przypomina o prawach pracowników i szacunku dla pracy. Posłuchaj ->  wiersz Juliana Tuwima „Wszyscy dla Wszystkich” czyta Piotr  Fronczewski  ->  https://www.youtube.com/watch?v=TUEW7eflJCg   - 2 maja – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Dzień Polonii i Polaków za Granicą – przypomnienie o tradycji i znaczeniu barw narodowych oraz więzi z Ojczyzną Zainspiruj się  ->  zrób swoją flagę  ->  https://www.slubice24.pl/images/2018/aktualnosci/dzien_flagi_harcerze.jpg   - 3 maja – Święto Konstytucji 3 maja – ustanowione na pamiątkę uchwalenia przez polski sejm w 1791 roku jednej z pierwszych na świecie ustaw zasadniczych Dowiedz się  ->  Jak powstała Konstytucja w Polsce?  -> https://www.youtube.com/watch?v=-GBAolHelHs   Jednocześnie 1 maja to 16 rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, a 9 maja - Dzień Unii Europejskiej Zobacz -> Po co nam Unia Europejska? ->  https://www.youtube.com/watch?v=MmbS2O-IVU8
  Data publikacji: 30-04-2020 10:05
 • Uwaga, uczniowie - konkurs!

  Brak opisu obrazka
  Uwaga, uczniowie - konkurs! Jeśli lubisz ortografię, to wyzwanie jest dla Ciebie - podejmij je, bo jest o co walczyć! Właśnie ruszyła pierwsza edycja konkursu „MISTRZ ORTOGRAFII" i „MISTRZ DYKTAND” Zarejestruj się na stronie www.dyktanda.pl, gdzie będziesz zdobywać punkty za rozwiązywanie dyktand lub ich samodzielne tworzenie. Im więcej punktów zbierzesz, tym większa Twoja szansa na zwycięstwo! Na najlepszych z najlepszych czekają mistrzowskie tytuły i ponad 600 paczek z atrakcyjnymi nagrodami. Konkurs rozpoczyna się 24 kwietnia i potrwa do 24 maja. Pokaż wszystkim kto tu jest mistrzem w swojej klasie, nie zwlekaj dołącz już dziś! Więcej informacji czeka na Ciebie na stronie www.dyktanda.pl.      
  Data publikacji: 24-04-2020 19:54
 • Zamiany w harmonogramie postępowania rekrutacyjnego

  Brak opisu obrazka
  Szanowni Rodzice, w ramach trwającej rekrutacji do szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Opole, w dniach 23 – 24 kwietnia br. miały się odbyć: sprawdziany predyspozycji językowych dla kandydatów do oddziału międzynarodowego i oddziałów dwujęzycznych klasy VII oraz próby sprawności fizycznej dla kandydatów do oddziałów sportowych. Czasowe zawieszenie zajęć w szkołach wymusiło dokonanie pewnych zmian w harmonogramie tegorocznego postępowania rekrutacyjnego do w.w oddziałów. Informujemy, że sprawdzian predyspozycji językowych oraz próby sprawności fizycznej odbędą się w terminie późniejszym, po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego oraz wprowadzonego ograniczenia funkcjonowania szkół. Nowe terminy przeprowadzenia sprawdzianów predyspozycji językowych oraz prób sprawności fizycznej zostaną podane na stronach internetowych szkół, w których się odbędą.
  Data publikacji: 20-04-2020 23:10
 • Strefa wsparcia dla Rodziców

  Brak opisu obrazka
  Pomoc telefoniczna i online osobom w trudnych sytuacjach życiowych.
  Data publikacji: 20-04-2020 23:06
 • Przywitajmy się na Teams

  Brak opisu obrazka
  Drodzy Uczniowie, Prosimy, niech każdy z Was wyśle  krótkie przywitanie do swoich Wychowawców poprzez Teams, co będzie dla nas potwierdzeniem,  że Wasz dostęp do Teams zakończył się sukcesem :) Instrukcja: 1. Zaloguj się do Teams 2. Wejdź w "Zajęcia z wychowawcą" 3. W miejscu "Rozpocznij konwersację ..." wpisz krótkie przywitanie   Wasi Wychowawcy :)
  Data publikacji: 19-04-2020 19:21
 • Kartka dla bohatera

  Brak opisu obrazka
  Biura poselskie posła Marcina Ociepy zainicjowało dzisiaj akcję #kartkadlabohatera. Akcja skierowana jest do dzieci i polega na stworzeniu pracy plastycznej, ukazującej bohatera/bohaterów walki z koronawirusem  - pracowników ochrony zdrowia, żołnierzy, strażaków, policjantów – wszystkich tych, którzy w obliczu pandemii codziennie walczą o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Skan lub zdjęcie pracy należy przesłać na adres biuro@marcinociepa.pl. Pracownicy biura poselskiego posła Marcina Ociepy ją wydrukują i zawiozą bohaterom dnia codziennego.
  Data publikacji: 16-04-2020 19:24
 • Zdalne lekcje

  Brak opisu obrazka
  Szanowni Rodzice, w związku z możliwością rozpoczęcia nauki poprzez aplikację TEAMS informujemy, że przez dziennik elektroniczny zostaną przesłane do Państwa indywidualne dane do zalogowania się ucznia do tejże aplikacji. Aby dzieci mogły rozpocząć współpracę z nauczycielami należy: 1. Wejść na stronę teams.microsoft.com 2. Wybrać przycisk "Zaloguj się" 3. W oknie logowania wpisać otrzymaną nazwę użytkownika  i hasło (przy pierwszym logowaniu jesteśmy proszeni o zmianę hasła!) Od 20 kwietnia wybrane zajęcia odbywać się będą on-line w związku z tym proszę o śledzenie wiadomości na stronie internetowej szkoły i w skrzynkach mailowych poszczególnych klas, gdzie wkrótce zamieścimy nowy plan zajęć.                                                                                              Z poważaniem                                                                                          Barbara Ottenbreit
  Data publikacji: 16-04-2020 19:09
Wersja XML