Kontrast:
Odstępy:

• Oferta wsparcia uczniów i rodziców w trakcie ferii 2021

Brak opisu obrazka
    Informacja o uruchomieniu infolinii oraz możliwości spotkań on - line ze specjalistami Miejskiej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Opolu. Adresatami oferty są uczniowie i rodzice dzieci, którzy potrzebują wsparcia w sytuacji izolacji, problemów emocjonalnych, trudności wychowawczych czy edukacyjnych.
    Data publikacji: 12-01-2021 17:56
  • Życzenia świąteczne

Data publikacji: 22-12-2020 20:34
  • Życzenia świąteczne

Data publikacji: 22-12-2020 20:23
  • Terminy ferii

Brak opisu obrazka
    Prosimy o zapoznanie się z terminami ferii.
    Data publikacji: 22-12-2020 13:29
  • Akcja Układamy - Pomagamy

Brak opisu obrazka
    Dzisiaj na lekcji z edukacji polonistycznej w gr. I mówiliśmy o pomaganiu innym w tym  przedświątecznym czasie. Zaproponowałam im włączenie się w akcję UKŁADAMY – POMAGAMY wspierając  fundację  MAM MARZENIA ZASADY UDZIAŁU W AKCJI •    Zrób zdjęcie przedstawiające proces układania klocków •    Wstaw zdjęcie na swój profil na Facebooku lub Instagramie. Pamiętaj, post powinien być publiczny! •    Oznacz zdjęcie hasztagami #UkładamyPomagamy #KlockiBlocki#FundacjaMamMarzenie
    Data publikacji: 18-12-2020 17:42
  • Nasze prace

Brak opisu obrazka
    Podczas ostatnich lekcji świetlicowych oglądaliśmy krótki film o pochodzeniu i tradycji ozdabiania choinki. Następnie dzieci wycinały z szablonu swoją choinkę i ozdabiały ją w dowolny sposób. Choinki wyszły bardzo ładne co można zobaczyć na załączonych zdjęciach.
    Data publikacji: 14-12-2020 18:14
  • Świąteczne lampiony

Brak opisu obrazka
    Uczniowie klasy 3 przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia wykonali w ramach lekcji plastyki piękne lampiony, które prezentują w naszej galerii.
    Data publikacji: 13-12-2020 18:01
  • Pierwszaki w akcji

Brak opisu obrazka
    Podczas edukacji zdalnej nie tylko uczymy się pracować z nowymi technologiami, ale także się nimi bawimy.
    Data publikacji: 13-12-2020 17:25
  • A to ci galeria!

Brak opisu obrazka
    Mikołaj to niewątpliwie święty, którego wszyscy znają i kochają. Jako dzieci kochamy go za spełnianie naszych marzeń, a jako dorośli doceniamy tradycję dzielenia się dobrem. Dlatego 6 grudnia każdy oczekuje św. Mikołaja! Mikołaj kojarzy nam się z dobrem i  miłością człowieka do człowieka, dlatego chętnie tworzymy jego portrety i wykorzystujemy jego wizerunek w świątecznych dekoracjach. Uczniowie młodszych klas w naszej szkole wykonali portrety Mikołaja wykorzystując swoje umiejętności pracy w programie graficznym. I wyszła taka oto galeria! Mikołaj będzie na pewno zadowolony!
    Data publikacji: 05-12-2020 20:10
  • Zbiórka dla podopiecznych Domu Dziecka

Brak opisu obrazka
    Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie i zbiórkę dla podopiecznych Domu Dziecka w Opolu/Chmielowicach. Potrzebne są środki ochrony osobistej- szampony, mydła, żele do kąpieli itd., a także wszelkie słodkości dla dzieciaków oraz artykuły szkolne. Pragniemy podzielić się z innymi w tym trudnym czasie. Dary można przynosić do szkoły w godzinach od 6.30 do 11.00 i zostawiać w pudełku wyznaczonym do zbiórki. Akcja trwa do 16 grudnia 2020 roku. Każdy produkt jest na wagę złota. Dziękujemy. Samorząd Uczniowski Dary można przynosić do szkoły od środy 2 grudnia. Przy wejściu głównym będzie wystawiony karton (w przedsionku).
    Data publikacji: 02-12-2020 16:24