Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:

• Podręczniki do kupienia oraz wyprawka dla pierwszaka

Data publikacji: 18-07-2022 08:17
  • Nowy regulamin świetlicy szkolnej oraz karta zgłoszenia do świetlicy

Data publikacji: 18-07-2022 08:09
  • Festyn prymicyjny

Data publikacji: 23-06-2022 08:29
  • Wycieczka do Srebrnej Góry

Brak opisu obrazka
    W piątek - 10 czerwca uczniowie kl. III i IV wyruszyli na wycieczkę do Srebrnej Góry. Zwiedzili fort Donjon i Ostróg. W obu twierdzach byli rewelacyjni przewodnicy w żołnierskich mundurach, których dzieci słuchały z zaciekawieniem.
    Data publikacji: 23-06-2022 08:26
  • Dzień Dziecka

Data publikacji: 23-06-2022 08:23
  • Dzień Dziecka w naszej szkole

Data publikacji: 31-05-2022 10:32
  • Opolanka Dzień Sportu 5 czerwca w Toyota Park

Brak opisu obrazka
    W niedzielę 5 czerwca Miasto Opole, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu oraz Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o. o. zapraszają na Opolanka Dzień Sportu.
    Data publikacji: 27-05-2022 08:49
  • Dzień Języków Obcych

Brak opisu obrazka
    19 maja obchodziliśmy szkolny Dzień Języków Obcych. To dobra okazja, by zwrócić dzieciom uwagę, jak ważna jest umiejętność porozumiewania się z ludźmi, którzy mieszkają w innych częściach naszego globu. Dzięki znajomości języków obcych mamy lepszy dostęp do wiedzy oraz większe możliwości poznawania nowych ludzi i zawierania przyjaźni. Uczniowie mieli okazję tańczyć do piosenek w różnych językach oraz rozwiązywać rozmaite karty pracy.
    Data publikacji: 25-05-2022 14:18
  • Światowy Dzień Ziemi

Brak opisu obrazka
    22 kwietnia to dzień, który powinien pobudzić do refleksji każdego mieszkańca naszej planety. To święto naszego domu - Ziemi. Każdego dnia korzystamy z jej zasobów, czerpiemy siłę ze źródła, jakim jest przyroda i cieszymy oczy bogactwem, które przed nami roztacza. Mimo to, wciąż przyczyniamy się do jej zanieczyszczenia i degradacji.
    Data publikacji: 25-05-2022 14:05
  • Wiwat Konstytucja!

Brak opisu obrazka
    Przygotowania do obchodów świąt majowych tradycyjnie rozpoczęliśmy w naszej szkole z wyprzedzeniem. Już od 25 kwietnia każda klasa rozpoczynała swój dzień „Porankiem patriotycznym” – czyli kilkuminutowym głośnym czytaniem tekstów patriotycznych przybliżających historię naszej Ojczyzny. W każdej z klas przeprowadzone zostały tematyczne lekcje obejmujące treści historyczne. Uczniowie szczegółowo zostali zapoznani z sytuacją naszego kraju w XVIII wieku.
    Data publikacji: 25-05-2022 11:15